درباره کانکس کار راد سازه معمار

شرکت کانکس و خانه های پیش ساخته کانکس کار راد سازه معمار، مجری مشاور و طراح کانکس و سازه های پیش ساخته با بهره گیری از دانش فنی و متد روز دنیا در خصوص اجرای کانکس و سازه های پیش ساخته با بهترین مواد افتخار دارد که تولیدات خود را با بهترین و بالاترین کیفیت به شما بازدید کنندگان محترم عرضه نماید.

شرکت کانکس و سازه های پیش ساخته کانکس کار راد سازه معمار از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را بطور رسمی با بکارگیری کادر مجرب و کارآزموده با تاسیس کارخانه در امور تولید و اجرای موارد زیر می باشد.

کانکس اداری، کانکس کارگاهی، کمپ های پانلی، ویلا های پیش ساخته، کانکس نگهبانی، کانکس های سرویس بهداشتی و حمام، کانکس فروشگاهی، کیوسک های مطبوعاتی، اتاق تمیز (کلین روم )، کانکس های عابر بانک (ATM) سازه های پیش ساخته LSF، کانکس مطبوعاتی، کانکس مخابراتی، کانکس نمازخانه، کانکس مدرسه، کانکس بازیافت و…کلیه تجهیزات رفاهی اقدام نموده و اکنون توانایی تامین کلیه خدمات در این زمینه را برای متقاضیان و مشتریان محترم دارد.

تماس باکارراد سازه

تمام تلاش ما از به وجود آمدن این مجموعه خلق محصولاتی نوین و متفاوت متناسب با خواسته هموطنان عزیز و ایجاد محیطی گرم جهت گسترش در چرخه اقتصادی، تولید ملی و کارآفرینی برای کشور عزیزمان ایران می باشد.

حایز اهمیت است تمامی محصولات شرکت کانکس و سازه های پیش ساخته کانکس کار راد سازه معمار توسط تیم مهندسین معماری و عمران طراحی و اجرا می گردد و خط مشی روابط عمومی این مجموعه بنا بر اصل مشتری مداری بوده و تمام محصولات تولید شرکت کار راد سازه معمار زیر نظر واحد کنترل کیفیت بازرسی (QC) تحویل می گردد.

از همگی شما جهت حسن انتخابتان کمال تشکر را داریم و دستانتان را به گرمی و با عشق می فشاریم…

پیام شرکت کانکس و خانه های پیش ساخته کانکس کار راد سازه معمار:

هر آنچه در رویایی شما بگنجد ما خلقش می کنیم!!!

درباره کانکس بیشتر بدانید:

به یک بنای قابل حمل کانکس گفته می‌گویند

در واقع وجه متمایز یک بنای سنتی و کانکس قابلیت حمل کانکس است که معمولاً در مکان‌های با عدم قابلیت ساخت و ساز استفاده می‌گردد.

کانکس‌ها به دو دسته چرخ دار و ثابت تقسیم می‌شوند، نمونه چرخ دار آنها به‌طور مستمر در حال جابجایی می‌باشد
ولی نمونه‌های ثابت برای یک مدت زمان خاص در یک مکان می‌ماند.

مواد اولیه به کار رفته در کانکس‌ها عموماً فلز است که بیشتر اسکلت و بدنه را تشکیل می‌دهد بدنه و سقف کانکس‌ها معمولاً از ساندویچ پنل ساخته می‌شوند تا عایق صوتی و حرارتی مناسبی برای فضای داخلی آنها ایجاد نماید.

 

Call Now Buttonمشاوره رایگان
شروع مکالمه
به راهنمایی نیاز دارید ؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم ؟