درباره کانکس کار راد سازه معمار

شرکت کانکس و خانه های پیش ساخته کانکس کار راد سازه معمار، مجری مشاور و طراح کانکس و سازه های پیش ساخته با بهره گیری از دانش فنی و متد روز دنیا در خصوص اجرای کانکس و سازه های پیش ساخته با بهترین مواد افتخار دارد که تولیدات خود را با بهترین و بالاترین کیفیت به شما بازدید کنندگان محترم عرضه نماید.

شرکت کانکس و سازه های پیش ساخته کانکس کار راد سازه معمار از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را بطور رسمی با بکارگیری کادر مجرب و کارآزموده با تاسیس کارخانه در امور تولید و اجرای موارد زیر می باشد.

کانکس اداری، کانکس کارگاهی، کمپ های پانلی، ویلا های پیش ساخته، کانکس نگهبانی، کانکس های سرویس بهداشتی و حمام، کانکس های فروشگاهی، کیوسک های مطبوعاتی، اتاق تمیز (کلین روم )، کانکس های عابر بانک (ATM) سازه های پیش ساخته LSF، کانکس مطبوعاتی، کانکس مخابراتی، کانکس نمازخانه، کانکس مدرسه، کانکس بازیافت و…کلیه تجهیزات رفاهی اقدام نموده و اکنون توانایی تامین کلیه خدمات در این زمینه را برای متقاضیان و مشتریان محترم دارد.

تمام تلاش ما از به وجود آمدن این مجموعه خلق محصولاتی نوین و متفاوت متناسب با خواسته هموطنان عزیز و ایجاد محیطی گرم جهت گسترش در چرخه اقتصادی، تولید ملی و کارآفرینی برای کشور عزیزمان ایران می باشد.

حایز اهمیت است تمامی محصولات شرکت کانکس و سازه های پیش ساخته کانکس کار راد سازه معمار توسط تیم مهندسین معماری و عمران طراحی و اجرا می گردد و خط مشی روابط عمومی این مجموعه بنا بر اصل مشتری مداری بوده و تمام محصولات تولید شرکت کار راد سازه معمار زیر نظر واحد کنترل کیفیت بازرسی (QC) تحویل می گردد.

از همگی شما جهت حسن انتخابتان کمال تشکر را داریم و دستانتان را به گرمی و با عشق می فشاریم…

پیام شرکت کانکس و خانه های پیش ساخته کانکس کار راد سازه معمار:

هر آنچه در رویایی شما بگنجد ما خلقش می کنیم!!!