ساختمان پیش ساخته پیچ و مهره ای

محصولی دیگر از شرکت کار راد سازه معمار ساختمان پیش ساخته ی پیچ و مهره ای می باشد که قابلیت مونتاژ و دمونتاژ دارد ساختمان پیش ساخته ی پیچ و مهره ای آیتم خوبی برای پیمانکارانی است که می خواهند صرفه جویی کنند در هزینه های حمل و نقل و جرثقیل و یا برای کسانی که فضای مکفی براری حمل با تریلی ندارند و پس از اتمام پروژه می خواهند ساختمان پیش ساخته خود را از نقطه ای به نقطه دیگر منتقل کنند و مجدد از آن استفاده کنند.

اصولاً ساختمان پیش ساخته پیچ و مهره ای را با ساندویچ پانل و اتصالات پیچ و مهره ای اجرا می کنند که ما مشخصات فنی این نوع کانکس را به حضورتان معرفی می کنیم.

اجرای ساختمان پیش ساخته ی پیچ و مهره ای

– طراحی سازه مطابق با آئین نامه های مقررات ملی ساختمان ( مبحث ۶ بارگذاری و ۱۰ طراحی سازه ) و زلزله ۲۸۰۰ و اجرای اسکلتهای فلزی ستون ها و تیرها از پروفیل در مقاطع (۴۰×۴۰)،(۸۰×۴۰)و (۸۰×۸۰) استاندارد و استراکچر فلزی قاب دیواره ها و سقف از ورق های آهنی خم شده به ضخامت ۲ میلیمتر با اجرای ضد زنگ کامل و آماده شده با اتصالات پیچ و مهره ای.

– پوشش های خارجی دیواره ها و سقف از نوع ساندویچ پانل های دو رو ورق گالوانیزه رنگی به ضخامت ۵/۰ میلیمتر و عایق تزریقی پلی اورتان به ضخامت ۴ سانتی متر.
– درب ورودی و پنجره اتاقها از نوع U.P.V.C با شیشه دوجداره و توری آلومینیومی جهت پنجره ها همراه با پرده لوردراپه و حفاظ فلزی و دربهای داخلی اتاقها از نوع H.D.F با دستگیره و یراق آلات مناسب.

– نصب فلاشینگ و آبرو ها و خط الرأس از ورق های گالوانیزه رنگی به ضخامت ۵/۰ میلیمتر همراه با اجرا عایق بندی و درزبندی با چسبهای ماستیک و تزریق فوم پلی اورتان.
– تأسیسات برقی با سیم کشی های روکار در داکت های پلاستیکی- کلید و پریزهای برق و تلفن و روشنایی از نوع مهتابی ۴۰ ×۲ و چراغهای سقفی و تونلی، همراه با کلید های مینیاتوری و جعبه تقسیم.

– کف کانکس پیچ مهره ای از تخته کف ۱۸ میل ضد آب مالزی رزین شده به همراه پوشش نهایی PVC طرح پارکت.

مزایای کانکس ساخته پیچ و مهره ای اجرا در محل

– مقاومت بالا در برابر زلزله و نیرو های جانبی با توجه به حداقل بار مرده و عدم ایجاد تخریب به علت سبک بودن قطعات پیش ساخته مصرفی و گیرایی بالای قطعات استراکچر فلزی با توجه به طراحی سازه و اتصالات پیچ و مهره ای فولادی.
– سرعت بالا در نصب پروژه با توجه به آماده بودن و پیش ساخته بودن این قطعات.
– حداقل ضریب انتقال حرارت – برودت و صدا و در نتیجه صرفه جویی کامل در مصرف انرژی به جهت وجود عایقهای پلی یورتان در بدنه داخلی و خارجی و پوشش این پروژه ها.
– قابلیت بسته بندی شدن – بارگیری آسان – حمل و تخلیه راحت کلیه قطعات پوششی و استراکچر با حداقل هزینه.
– قابلیت نصب آسان – جابجایی و تغییر فضاها – مونتاژ و دمونتاژ – جمع آوری تمام و یا قسمتی از پروژه به دفعات.
– بازیافت و نگهداری پروژه در انبار و مصرف مجدد کلیه قطعات به میزان ۹۵%.
– عمر بالای پروژه به علت استفاده از قطعات صنعتی و وجود تاسیسات برقی و مکانیکی به صورت روکار .
– اجرای آسان پروژه در انواع زمین های با حداقل تنش مجاز مقاومت خاکی با توجه به سبک بودن سازه و حداقل بار مرده.
– امکان اجرا در ارتفاعات – بام طبقات – زمین های ناهموار – مناطق و موقعیتهای صعب العبور – فضاهای محدود و غیره …

Call Now Buttonمشاوره رایگان
شروع مکالمه
به راهنمایی نیاز دارید ؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم ؟