شرکت کاررادسازه با تخصص در زمینه انواع کانکس مانند کانکس کارگاهی ، کانکس اداری ، کانکس فروشگاهی ، کانکس مسکونی ، کانکس ویلایی ، کانکس سیار و … خود از سال ۱۳۸۳ تا کنون در پروژه های بزرگ حضور داشته است و توانسته است محبوبیت خود را در این زمینه پیدا کند.
آشنایی با انواع مختلف کانکس یا بناهای پیش ساخته که با نام کانکس شناخته میشوند جذابیت های خاص خود را داشته باشد.
چرا که کانکس ها در صنعت ساختمان می توانند اهمیت زیادی داشته باشند. توجه داشته باشید که انواع مختلفی از این کانکس  وجود دارند و ما در گروه تولیدی و صنعتی کاررادسازه تلاش داریم تا دامنه وسیعی از محصولات و پروژه های کانکس را به صورت پیش ساخته و طراحی همزاه با ساخت را تولید کنیم .

تصاویر برخی از محصولات و طرح های اجرا شده توسط گروه تولیدی صنعتی کاررادسازه را ملاحظه میکنید. برای دیدن ممحصولات هم می توانید به صفحه محصولات ما مراجعه کنید و برای اطلاع از قیمت های روز با ما در تماس باشید.

برای آشنایی با خدمات مختلف کاررادسازه میتوانید از طریق بخش های مختلف سایت با ما در تماس باشید. در این بخش خاص ترین محصولات و پروژه های کانکس انجام شده توسط این مجموعه برای آشنایی بیشتر شما عزیزان آورده شده است. شما میتوانید با مشاوران ما در هر زمانی ارتباط برقرار کرده و اطلاعات مرتبط را بطور کامل و اساسی در خصوص کانکس و اجرای کانکس دریافت کنید.
تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۷۲۱۷۷۲

Call Now Buttonمشاوره رایگان
شروع مکالمه
به راهنمایی نیاز دارید ؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم ؟