کانکس آب میوه فروشی

کانکس آب میوه فروشی محصولی دیگر از شرکت کانکس کار راد سازه معمار که با استقبال زیادی روبرو شده است. حتی می توان گفت در تمام کشور های پیش رفته که به سلامتی خود اهمیت می دهند، این حرفه از اهمیت ویژه ای برخوردار است. کانکس آب میوه فروشی کار راد سازه معمار زیر مجموعه کانکس های فروشگاهی محسوب می شود. که باید به لحاظ بصری از زیبای خاص برخوردار باشد.

امروزه در دنیا از اهمیت میوه و صیفی جات برای سلامتی تبلیغات زیادی می شود. و در کشور ایران نیز به این امر بسیار پرداخته می شود که کاملاً صحیح نیز می باشد.

حتی کمپ های و تشکل های در این خصوص جهت راز سلامتی نیز تاسیس شده که مردم را به این سمت سوق می دهند. و از مصرف فست فود ها منع می کند. که تمام این موارد خود باعث رو آوردن به این صف می باشد. و برای بهره بدار توجیه اقتصادی را برای وارد شدن به این شغل می دهد.

کاربری کانکس آب میوه فروشی

سبک اجرای کانکس آب میوه فروشی باید طوری باشد که خریدار براحتی بتواند محصول مورد نظر خود را سفارش و خریداری کند. در کل باید اشاره کرد که نمای اصلی کانکس آب میوه فروشی باید از شیشه باشد و پیش خوانی جهت ارائه آب میوه باید باشد. نمای کانکس آب میوه فروشی باید بسیار زیبا باشد. که می توان با تلفیق چند مواد یا بصورت تکی از قبیل کامپوزیت آلومینیوم، ترمو وود ، سمنت برد، سایدینگ طرح کانادایی و ورقهای راگی و فلکسی کار نمود. در کانکس آب میوه فروشی باشد نمای الزامات اداره بهداشت را لحاظ نمود نمای داخلی باید کاملاً قابل شستشو باشد. کف کانکس را می توان از سرامیک و یا آلومینیوم آجدار استفاده نمود که بهمراه یک کف شور جهت هدایت آب به بیرون باشد.

کانکس آب میوه فروشی را نیز بیشتر در محل پر تردد، اماکن ، سنتر ها و مراکز خرید، بیمارستانها، پارک ها و باشگاه های ورزشی قرار می دهند. با توجه به اهمیت کانکس آب میوه فروشی طراحی آن باید مطابق با قوانین مبلمان شهری باشد.

Call Now Buttonمشاوره رایگان
شروع مکالمه
به راهنمایی نیاز دارید ؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم ؟