کانکس اداری

کانکس اداری

کانکس اداری یکی از پر فروش ترین محصولات کانکس کار راد سازه معمار می باشد. این کانکس جهت کاربری مدیریتی یا نظارتی برای مهندسین یا مدیران پروژه ها می باشد . نوع اجرای کانکس اداری متفاوت است و نقشه (پلان) متفاوتی دارد که بنا به نیاز و درخواست مخاطبین و خریداران محترم طراحی می گردد.

مزایا و معایب

مساله حایز اهمیت در انتخاب کانکسهای اداری نوع آن است که باید متناسب با شرایط اقلیمی و موقعیت مذکور اجرا و طراحی گردد. به طور مثال چنانچه سازه پیش ساخته اداری، قرار باشد به عنوان دفتر اداری اضافه بنا در یک ساختمان اجرا و اضافه شود متفاوت است. با زمانی که قرار است با سازه های که داخل یک محیط باز قرار است اجرا گردد. به همین دلیل در قسمت انتخاب شما مخاطب عزیز مشاورین ما متشکل شده اند. از گروه مهندسین طراحی صنعتی، مهندسین معماری و مهندسین سازه پاسخگو به نیاز شما هستند. و متناسب با خواسته شما مشاوره رایگان می دهند.

کاربرد کانکس اداری

کانکسهای اداری و مدیریتی دارای تنوع بسیاری بوده است. زیرا متناسب با نیاز مخاطبین طراحی می گردد و نوع بهره برداری از این محصول این موضوع را دلیل می شود. که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارا باشد به طور مثال گاها پیش می آید که بعضی از متقاضیان کانکسهای اداری را برای اتاق کنفرانس می خواهند. بعضی دیگر برای دفتر فروش، یا بعضی دیگر اتاق مدیران و یا اتاق مهمان و بعضی دیگر اتاق اداری به همین دلیل تنوع کانکسهای اداری بسیار است.

کانکسهای اداری خاص (لوکس) بیشتر حکم یک المان را دارا می باشد. زیرا به لحاظ بصری باید از زیبای خاصی برخوردار باشد. و عموما جهت دفاتر و اتاق مهمان یا غرفه های نمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرند. مصالح استفاده شده در کانکسهای اداری لوکس بسیار زیبا و دلنشین است. چه در نمای بیرونی چه در نماید داخلی و این امر خرید قیمت بالای این کانکس ها می باشد.

قیمت

کانکسهای اداری معمولی این نوع کانکس به لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر می باشد و از نظر کاربری از اهمیت خاصی برخوردار است و با مواد مصالح مختلفی جهت شرایط آب و هوایی مختلف و در ابعاد مختلف ساخته می شود . و قیمت کانکسهای اداری بر اساس متراژ متغیر است که کارشناسان ما در این خصوص بیشتر می توانند شما را راهنمایی کنند لازم به ذکر است مشاوره شرکت کار راد سازه معمار رایگان می باشد.
مصالح کانکسهای اداری
کانکسهای اداری عموما از چند نوع متریال ساخته می شود. کانکسهای اداری پانلی ، کانکسهای اداری با نمای سایدینگ PVC کانادایی، کانکسهای اداری با نمای ورق گالوانیزه و نمای داخلی دیوار پوش PVC که تمامی این نوع کانکس اداری از جزییات خاص خود بر خوردار است.

ابعاد کانکس اداری

ابعاد کانکسهای اداری متفاوت است عموما کانکسهای اداری از ابعاد ۲٫۴۰×۵ الی ۲٫۴۰×۱۲ و از ابعاد ۳×۵ الی ۳×۱۲ می باشد گاها بنا به درخواست بهره بردار محترم ابعاد کانکس ها متغیر می باشد ولی استاندارد ابعاد کانکس طبق استاندار قوانین مقررات راهنمایی و رانندگی می باشد ولی جهت ابعاد بزرگتر می توان کانکس های اداری را در مقیاس (اشل) بزرگتر بصورت چند تکه (مدولار) اجرا نمود و نیاز به خریدار محترم را تامین نمود.

مشخصات فنی کانکس اداری

اجرای اسکلت کانکسهای اداری از پروفیل با مقاطع ۴۰×۴۰ ، ۴۰×۸۰ بر اساس نیاز پروژه و متراژ متفاوت می باشد و شاسی این دسته از کانکس اصولاً به صورت اسکی موازی می باشد. در موارد خاص می توان بنا به درخواست مشتری شاسی کف کانکسهای اداری را بصورت دور کلاف اجرا نمود.
اصولا شاسی کانکسهای اداری از تیرآهن IPE نمره ۱۴، ۱۶و ۱۸ بر اساس متراژ کانکس قابل اجرا است. کلاف و پوشش کف کانکسهای اداری از پروفیل های رایج استاندارد با مقاطع ۴۰×۴۰ و ۴۰×۸۰ بر اساس متراژ پروژه قابل تغییر می باشد. که داخل کلاف اجرا شده جهت پوشش کف بصورت عرضی پروفیل های ۴۰×۴۰ به فواصل ۳۸ سانتی متری ( پوشش) تیر ریزی می گردد تا پوشش نهایی کف در برابر لرزش و بار وارده مقاوم گردد .

ستون ها بر اساس متراژ از پروفیل با مقاطع ۴۰×۴۰ و ۴۰×۸۰ می باشد .که در قسمتهای اتصال ستون به کف و ستون به سقف تماماً با لچکی ( ۴۰ سانتی ) با پروفیل ۴۰×۴۰ نصب می گردد. تا در برابر نیروهای وارده بر سازه در هنگام جابجایی مقاوم و باعث عدم دفرمه شدن سازه گردد. و سقف بصورت دور کلاف با پرلین های اجرا( پوشش سقف ) در سقف بصورت شیبدار جهت هدایت بار برف و آب می باشد.
لازم بذکر است ضخامت پروفیل ها ( Thickness) 2 میل یا ۳ میل می باشد.
و اسکلت ها کاملاً ضد زنگ می شوند و جوش ها کاملا ممتد طبق استاندارد جهانی زیر نظر مهندسین ناظر تست جوش بازبینی و نظرات می گردد .

ورق های شادولاین

گونه‌ از ورق های گالوانیزه وجود دارد که ان را ورق های شادولاین می نامند. اغلب برای جلوه نمای بیرونی کانکس اداری مورد استفاده قرار می گیرد. . از طرفی ، این صفحات مصالح ساختمانی یا متریال برای سازه های پیش ساخته می باشد. که به شکل صفحات موج دار تولید شده و برای پوشش سقف از آن استفاده می شود. در واقع، در گذشته از این ورق ها بر روی صفحات ساندویچ پانل  استفاده می‌کردند، منتهی به تازگی برای زیباتر شدن نما بناهایی مانند کانکس و دیگر سازه های پیش ساخته به وفور بکار می رود. این مصالح ساختمانی به دلیل طرح موج داری که دارند، در  میان کاربران طرافداران بسیاری پیدا کرده است و مورد توجه قرار گرفته است. از سویی دیگر، متخصصین ساختمان سازی ورق های شادولاین را به دو دسته تقسیم می‌کنند:

۱-فلزی

۲-غیر فلزی

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

لطفا رتبه به این صفحه رو فراموش نکید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonمشاوره رایگان
شروع مکالمه
به راهنمایی نیاز دارید ؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم ؟