کانکس اداری  ۶ متری

محصولی پر طرفدار از شرکت کانکس و خانه های پیش ساخته کانکس کار راد سازه معمار کانکس اداری  ۶ متری می باشد و همانطور که از نام این کانکس پیداست این کانکس در طول ۶ متر می باشد و عرض آن از ۲٫۴۰ الب ۳ متر متغیر است. کانکس اداری  ۶ متری را می توان بنا به نوع بهره برداری با مواد و مصالح مختلف اجرا نمود از قبیل: کانکس اداری  ۶ متری سایدینگ طرح کانادایی، کانکس اداری  ۶ متری پانلی، کانکس اداری  ۶ متری کامپوزیت آلومینیوم، کانکس اداری  ۶ متری دکوراتیو و کانکس اداری  ۶ متری سمنت برد می توان نام برد. ولی بیشتر کار فرمایان و پیمانکاران عزیز از کانکس اداری  ۶ متری با نمای ورق جهت تجهیز کارگاه های خود استفاده می کنند، زیرا به لحاظ اقتصادی داری توجیه می باشد.

مشخصات فنی کانکس اداری  ۶ متری

اجرای اسکلت کانکس اداری  ۶ متری از پروفیل با مقاطع ۴۰×۴۰ و متراژ متفاوت می باشد و شاسی این دسته از کانکس اصولاً به صورت اسکی موازی می باشد. در موارد خاص می توان بنا به درخواست مشتری شاسی کف کانکس اداری  ۶ متری را بصورت دور کلاف اجرا نمود.
اصولا شاسی کانکس اداری  ۶ متری از تیرآهن IPE نمره ۱۴ قابل اجرا است.
کلاف و پوشش کف کانکس اداری  ۶ متری از پروفیل های رایج استاندارد با مقاطع ۴۰×۴۰ می باشد. که داخل کلاف اجرا شده جهت پوشش کف بصورت عرضی پروفیل های ۴۰×۴۰ به فواصل ۳۸ سانتی متری ( پوشش) تیر ریزی می گردد تا پوشش نهایی کف در برابر لرزش و بار وارده مقاوم گردد.
ستون ها بر اساس متراژ از پروفیل با مقاطع ۴۰×۴۰ و ۴۰×۸۰ می باشد که در قسمتهای اتصال ستون به کف و ستون به سقف تماماً با لچکی ( ۴۰ سانتی ) با پروفیل ۴۰×۴۰ نصب می گردد تا در برابر نیروهای وارده بر سازه در هنگام جابجایی مقاوم و باعث عدم دفرمه شدن سازه گردد و سقف بصورت دور کلاف با پرلین های اجرا( پوشش سقف ) در سقف بصورت شیبدار جهت هدایت بار برف و آب می باشد.
لازم بذکر است ضخامت پروفیل ها ( Thickness) 2 میل یا ۳ میل می باشد.
و اسکلت ها کاملاً ضد زنگ می شوند و جوش ها کاملا ممتد طبق استاندارد جهانی زیر نظر مهندسین ناظر تست جوش بازبینی و نظرات می گردد.
نمای بیرونی کانکس اداری  ۶ متری از ورق فولادی گالوانیزه ۵%دهم پیش رنگ کوره ای ۸ خم می باشد.
سقف کانکس اداری  ۶ متری از نوع ورق فولادی گالوانیزه شده نمره ۵% دهم سینوسی با اورلب ۱۰ سانتیمتری جهت عدم نفوذ آب به داخل سازه می باشد.
نمای داخلی کانکس اداری  ۶ متری از دیوار پوش PVC طرح چوب روکش دار می باشد یا می توان جهت کاهش قیمت از دیوار پوش PVC چاپی استفاده نمود.
کف کانکس اداری  ۶ متری از تخته کف ۱۸ میل ضد آب چند لایی می باشد با پوشش نهایی کفپوش PV پشت نمدی درجه یک استاندارد ایرانی می باشد.
عایق کانکس اداری  ۶ متری از جنس پلی استایرن ۴ سانتیمتری با دانسته مجاز دیر سوز می باشد
سیستم روشنایی و برق کانکس اداری  ۶ متری بصورت روکار، از سیم نمره ۲×۲٫۵ بوده و داکت های PVC نمره ۲ به همراه کیلید، پریز برق و تلفن و مینیاتوری ۱۶ آمپر به همراه روشنایی مهتابی دوقلو یا رفلکتوری با روشنایی و یک چراغ تونلی جهت روشنایی بیرون کانکس اداری  ۶ متری و جهت سیستم گرمایش و سرمایش از کابل نمره ۴ و یک مینیاتوری ۳۲ آمپر جداگانه می باشد.

قابلیت کانکس اداری  ۶ متری

در کانکس اداری  ۶ متری می توان با توجه به نیاز بهره بردار سرویس بهداشتی و یا حتی حمام اعمال نمود که مشخصات سرویس و حمام در کانکس اداری  ۶ متری به شرح ذیل می باشد:

کف سرویس از فایبرگلاس یکپارچه که جهت عدم شکستگی و مقاوم سازی با پروفیل های ۲۰×۲۰ کاملاً مش بندی و به همراه سرامیک های ۲۰×۲۰ درجه یک استاندارد ایرانی با اجرای ملات مصلح و سیمان فرش می گردد (کاملاً مقاوم در برابر نیروهای وارده بر کف)، شیرآلات استاندارد ایرانی اهرمی قهرمان درجه یک ، لوله کشی روکار PVC سرد و گرم، توالت تخت ایرانی یا بنا به درخواست مشتری توالت فرنگی، روشویی درجه یک استاندارد ایرانی چینی کرد، جای حوله و جای صابون، آیینه و هواکش ۳۰×۳۰ دمنده و در کف حمام از فایبرگلاس یکپارچه که جهت عدم شکستگی و مقاوم سازی با پروفیل های ۲۰×۲۰ کاملاً مش بندی و به همراه سرامیک های ۲۰×۲۰ درجه یک استاندارد ایرانی با اجرای ملات مصلح و سیمان فرش می گردد (کاملاً مقاوم در برابر نیروهای وارده بر کف)، دوش تلفنی اهرمی درجه یک با مارک قهرمان، لوله کشی روکار PVC سرد و گرم، جای حوله و صابون و هواکش ۳۰×۳۰ با مارک دمنده می باشد.

Call Now Buttonمشاوره رایگان
شروع مکالمه
به راهنمایی نیاز دارید ؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم ؟