کانکس باجه بلیط الکترونیک

ما امروزه شاهدیم که مشتریان تمایل زیادی دارند تا در سریع‌ترین زمان ممکن بتوانند بلیط یا فیش خود را بدون ماندن در صف‌های طولانی دریافت نمایند، آن هم بدون پرداخت وجه کاغذی. در دنیای امروز با تبدیل شدن بازارهای سنتی به تجارت الکترونیک و با توجه به راحتی استفاده، مشتریان در حال انتخاب سرویس‌های مبتنی بر فضاهای الکترونیک هستند. از این رو کانکس باجه‌های بلیط الکترونیک جزو پرکاربردترین محصولات در ساختمان‌های پیش ساخته محسوب شده و برای شرکت‌ها بسیار باصرفه هستند.

آشنایی با کاربری و مزایای کانکس‌ باجه بلیط الکترونیک

این کانکس ‌های فروشگاهی با کاربری‌های تک یا چند منظوره برای سهولت فروش بلیط یا با کاربری‌های مشابه مانند اطلاع رسانی، دکه، نکهبانی، گیت ورود و…، در ورزشگاه‌ها، موزه‌ها و سایر اماکن عمومی مورد استفاده قرار می‌گیرند. ابعاد کوچک و امکان نصب آسان باعث شده که این کانکس‌ها برای معابر و فضاهای محدود و شلوغ بهترین انتخاب باشند.

امکان جابجایی

بنا به درخواست مشتریان کانکس ‌های باجه بلیط الکترونیک در دو نوع کانکس ثابت و متحرک طراحی و ساخته می‌شوند. در موارد عدم نیاز به جابجایی از نوع ثابت و در صورت نیازهمیشگی به جابجایی سریع از نوع چرخدار استفاده می‌شود.

ساختمان فنی کانکس بلیط ااکترونیک

کانکس باجه بلیط جزو اولین محصولات پیش ساخته کارراد سازه معمار می‌باشد، که در زیرمجموعه کانکس‌های فروشگاهی جهت ارائه خدمات شهری و ایجاد رفاه عمومی برای شرکت‌ها یا شهرداری‌ها تولید می‌شود. از آنجا که این کانکس‌ها جز مبلمان شهری محسوب می‌شوند، توجه به هماهنگی و هم خوانی با موقعیت شهری و هم چنین ایجاد زیبایی بصری از مهم‌ترین وظایف طراحی کانکس‌های بلیط الکترونیک محسوب می‌شود.

به دلیل استقرار در فضای بیرونی، مقاومت در برابر عوامل اقلیمی و محیطی از دیگر فاکتورهای مهم در تولید این کانکس‌ها محسوب می‌شود. با توجه به این موارد دقت درتنوع، کیفیت و اجرای مصالح مورد استفاده در این کانکس‌ها از نکات مهم تیم طراحی کار راد سازه بشمار می‌رود. برای نمونه می‌توان از کامپوزیت برای نما، پی وی سی برای در و پنجره، روکش‌های طرح چوب برای نمای داخل نام برد.

قیمت کانکس و چگونگی سفارش

ابعاد و فرم، سادگی یا پیچیدگی طرح، رنگ و قیمت روز مواد و مصالح مورد استفاده از مهم‌ترین عموامل تاثیرگذار در قیمت نهایی محصول است. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانید بطور رایگان با مشاورین شرکت کار راد سازه معمار تماس بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر با مشاورگروه کارادسازه معمار تماس بگیرید.

تلفن‌ تماس: ۰۹۱۲۳۷۲۱۷۷۲

“هر آنچه در رویای شماست، ما خلقش می‌کنیم”

 

کلمات کلیدی:

کانکس باجه بلیط الکترونیک

متا:

قیمت کانکس باجه بلیط الکترونیک. مزایا و معایب کانکس باجه بلیط الکترونیک. نحوه سفارش کانکس باجه بلیط الکترونیک. کدام مصالح برای کانکس باجه الکترونیک بهتر است؟ چرا کانکس باجه زود زنگ می‌زنند؟

 

 

 

 

 

Call Now Buttonمشاوره رایگان
شروع مکالمه
به راهنمایی نیاز دارید ؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم ؟