کانکس بازیافت

کانکس بازیافت محصولی از شرکت کار راد سازه معمار که تنها برای خدمات رساند به همشهریان عزیز از طرف سازمان شهرداری استان ها طراحی و تولید گردید. کانکس بازیافت جزو کیوسک خدمات شهری محسوب می شود که بتواند خدماتی نوین را به شهروندان ارائه کرده و پسماند های خشک آنها بخصوص پسماند های کاغذ مانند روزنامه، دفتر و یا هر پسماند کاغذی دیگر را جهت بازیافت و برگشت به چرخه تولید جمع آوری کند.

کاربرد کانکس باز یافت را می دانید ؟

این طرح سالیان سال است که در کشور های پیشرفته جهت کاهش هزینه ها و ذخیره منابع طبیعی و پاکسازی استفاده می شود که چندین سال است در کشور عزیزمان ایران این طرح نیز اجرا گردیده است. زیرا که شما عزیزان می دانید بسیاری از تولید محصولات مانند کاغذ بواسطه قطع درختان ممکن می باشد که این خود مستلزم هزینه و استفاده افراطی از منابع طبیعی است از این رو در کشورمان ایران مسئولین محترم به این نتیجه رسیدنید که از پسماند ها و زباله می توانند هم درآمد زایی کنند و هم سرمایه گزاری که با ذخیره منابع طبیعی روبرو است .

حال جهت جمع آوری زباله ها و پسماند ها نیاز به فضایی است تا بتوان پسماند های خشک و کاغذ ها را از شهر جمع آوری کرد به این علت سازمان شهرداری کانکس های در این خصوص با کمک گرفتن از طراحان شرکت کار راد سازه معمار، طرح کانکس باز یافت شکل گرفت. ما حدود سال ۱۳۸۶ اولین کانکس بازیافت را ساختیم.

کانکس بازیافت را شما عزیزان می توانید در سطح شهر با نمای سقف های قوسی شکل ببینید.
لازم می دانیم به اطلاع شما عزیزان برسانیم جدیدترین طراحی کانکس بازیافت را در سال ۹۸ ما برای سازمان شهرداری انجام دادیم که نمونه سه بعدی آن عکس ها موجود است.

 

Call Now Buttonمشاوره رایگان
شروع مکالمه
به راهنمایی نیاز دارید ؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم ؟