کانکس با نمای چوب (ترمو وود)

یکی دیگر از کانکس های پر مخاطب ما، کانکس چوبی ترموود است و دیگر محصول شرکت کانکس شرکت کار راد سازه معمار می باشد. ما به جرعت می توانیم بگوییم اولین تولید کننده این گونه کانکس در ایران بوده ایم زیرا سال ۸۹ اولین پروژه کانکس ترمو وود را در منطقه ۲۲ تهران اجرا نمودیم و در سال ۸۸ با متریال ترمو وود در نمایشگاه بین الملی صنعت ساختمان آشنایی پیدا کردیم. شاید قبل از آن نیز کانکس های چوبی با استفاده از چوبهای متفرقه نیز در کانکس چوبی استفاده کرده بودیم ولی به دلیل عدم مقاوت چو بهای روسی در برابر شراط جوی و نگهداری پس از اجرا همیشه تمام شرایط را در نظر می گرفتیم تا کانکس چوبی بعد از اجرا به مشکل نخورد . ولی امروز با تکنولوژی جدید و مواد و مصالح مقاوم به راحتی می توانیم کانکس چوبی با نمای ترمو وود را به مخاطبان عزیز پیشنهاد کنیم . نحوه اجرا کانکس چوبی با استفاده از مواد ترو وود می باشد زیرا کانکس ترمو وود بلحاظ بصری یک المان شهری محسوب می شود و در سطح شهر با سیستم شهری بسیار هارمونی دارد در ضمن کانکس ترمو وود را می توان بصورت تلفیقی اجرا نمود تا یک اختلاف متریالی و یا یک ساختار شکنی در نما ایجاد نمود و به زیبایی آن اضافه نمود که ما نیز این کار راد رپروژه شیر پگاه انجام دادیم که اکنون این طراحی که توسط شرکت کار راد سازه معمار طراحی و اجرا گردید برای این شرکت ثبت و حق اجرای این طرح تنها برای شرکت شیر پگاه می باشد که توسط شرکت کار راد سازه معمار اجرا گردیده می شود.

نمونه کانکس چوبی

در نمونه کانکس چوبی ترمو وود گاهاً دیده شده که از مواد مصنوعی چون وود پلاست، سایدنگی فلزی طرح چوب و یا چوبهای متفرقه استفاده گردیده که شاید بتواند نیاز مشتری را نیز براورده کند ولی تمامی این موارد نمی تواند جایگاه کانکس ترمو وود را بگیرد زیرا چو بلحاظ بصری نمای خود را دارد و هیچ چیز نمی تواند جایگزین چوب باشد . کانکس ترموود را بیشتر در فضا های شهری استفاده می کنند و بیشتر مخاطب های ما کسانی هستند که برای کانکس فروشگاهی از کانکس ترمو وود استفاده می کنند.

اجرا کانکس چوبی

اجرای کانکس ترمو وود را مشابه کانکس های دیگر است ولی با این تفاوت که نمای بیرونی آن از ترمو وود یا چوب روسی می باشد که خود دلایل مختص خود را دارا می باشد. جهت عدم شکستگی چوب ترو وود باید حتمان زیر کار آن توسط چوب اشباع انجام پذیرد بهد از انجام و اجرای چوب اشباع می توان ترمو وود ها را روی آن اجرا نمود اما اکثراً به دلیل هزینه و مدت اجرا از این کا در کانکس ترمو وود صرف نظر می کنند .
اگر به دنبال کانکس زیبا جهت جذب مشتری هستید می توانید در این امر از مشاورین ما در شرکت کانکس کار راد سازه معمار بهره مند شوید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان
شروع مکالمه
به راهنمایی نیاز دارید ؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم ؟