کانکس جوشی، مقاوم و سریع در اجرا

کانکس جوشی در زیرمجموعه کانکس پیش ساخته پانلی و کمپ قرار می‌گیرد. در اسکلت کانکس جوشی قطعاتِ از پیش ساخته و برش خورده توسط الکترود نمره ۳ با جوش های ممتد بهم متصل می‌گردند تا ساختار یکپارچه و غیرقابل جدا شدن ایجاد شود. البته در این کانکس‌ها هم مانند کانکس‌های پیچ و مهره‌ای امکان دمونتاژ وجود دارد. یعنی می‌توان اجزای آن را برای بزرگ کردن یا جابجایی جدا کرده و دوباره سرهم کرد. اما به دلیل استفاده از جوش در اتصالات هزینه دوباره برپایی کانکس‌های جوشی نسبت به پیچ و مهره‌ای بیشتر می‌شود. البته دراین کانکس‌ ها علاوه بر جوش از پیچ و مهره نیز برای برخی اتصالات اسکلت استفاده می‌شود، استفاده از پیچ و مهره باعث می‌شود که بتوان کانکس را بر روی زمین ثابت کرد. در نتیجه از این کانکس‌ها بیشتر در مکان‌هایی استفاده می‌شود که نیازی به جا به جایی آن نباشد. از کانکس‌های جوشی می‌توان ساختمان‌های بزرگ متشکل از کانکس‌های دوقلو یا چند قلو ساخت و در محل به هم متصل کرد.

کانکس جوشی شرکت کارراد سازه چه مزایایی دارد؟

می‌توان امکان بازسازی مجدد و تغییرات در بدنه توسط مجرب ترین مهندسان  شرکت کانکس کار راد سازه را از ویژگی‌های اصلی این کانکس‌ها عنوان کرد. هرچند این امر در کانکس پیچ و مهره‌ای با سهولت بیشتری انجام می‌شود. دیگر ویژگی‌ها عبارتند از:

  • کیفیت و طول عمر زیاد
  • مقاومت بالا سازه‌ای دربرابر زلزله و عوامل جوی
  • راحتی حمل و نقل بصورت تکی یا چند قلو
  • قابلیت اجرا در مناطق سخت و دورافتاده
  • قابلیت عایق کاری (گرمایی، سرمایی، صوتی و..)
  • طراحی مدرن و زیبا
  • سرعت در تحویل و نصب در محل
  • استفاده از مصالح باکیفیت

کانکس پیش ساخته جوشی کجاها کاربرد دارد؟

کاربری‌های مختلفی می‌توان برای آن در نظر گرفت، از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به ساختمان‌های پیش ساخته صحرایی برای امداد و نجات یا اسکان نیروی کار، یک اتاق یا انباری بر روی بام یا در پارکینگ و احداث کاربری‌هایی هموچون سالن ورزشی، خوابگاه، کمپ و … اشاره داشت.

طراحی و ساخت کانکس ‌های جوشی چگونه است؟

اینکه کانکس جوشی برای چه کاربری و در چه مکانی مورد بهره برداری قرار می‌گیرد و هم چنین نیازهای خریدار تأثیر زیادی در طراحی و انتخاب مصالح مورد استفاده در ساختمان کانکس دارد. هرچند ساندویچ پانل‌ها یکی از اجزای اصلی کانکس‌های پیش ساخته جوشی محسوب می‌شوند. اما به عنوان مثال برای جنس بدنه می‌توان از ورق‌های گالوانیزه، ساندویچ پانل، فایبرگلاس، پی وی سی باتوجه به لزوم هریک استفاده کرد. هم چنین تنوع زیادی در مصالح سقف، کف، نما و … وجود دارد که شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درهنگام سفارش از کارشناسان شرکت کار راد سازه معمار به طور رایگان مشاوره بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاورین گروه کانکس کار رادسازه معمار تماس بگیرید.

تلفن‌تماس: ۰۹۱۲۳۷۲۱۷۷۲

“هر آنچه در رویای شماست، ما خلقش می‌کنیم”

 

کلمات کلیدی:

کانکس جوشی

متا:

قیمت کانکس جوشی. مزایا و معایب کانکس جوشی. نحوه سفارش کانکس چوبی. چگونه بهترین کانکس جوشی را سفارش دهیم؟ کانکس جوشی بهتر است یا کانکس پیچ و مهره‌ای؟

Call Now Buttonمشاوره رایگان
شروع مکالمه
به راهنمایی نیاز دارید ؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم ؟