کانکس خودپرداز (ATM)

ما به جراًت بگویم جزو اولین تولید کننده های کانکس خودپرداز (ATM) در ایران بودیم و هستیم و تمامی بانک ها و مراکز خریدی که بانکها با آنها همکاری داشته اند در این خصوص همکاری داشته ایم که می توانیم آنها را نام ببریم از قبیل: بانک ملت ، بانک سینا ، بانک رفاه کارگران ، بانک اقتصاد نوین، بانک سامان، بانک کشاورزی، بانک شهر، بانک انصار، بانک صادرات، بانک پست بانک و … و همچنین می توان از مراکز خرید بازار سنتی اندیشه یاد کرد.

کانکس خودپرداز(ATM) یکی دیگر از محصولات تولید شده در شرکت کانکس کار راد سازه معمار است. یکی از عمده ترین کار های روزمره مردم تبادلات ریالی می باشد و به علت ازدحام جمعیت و ضیق زمان و کمیت بانکها و تجمع بیش از حد مردم جهت انتقال وجه مالی خود، این محصول یکی از بهترین راهکار ها برای سهولت و ذخیره زمانی در این مهم می باشد . زیرا در طی روز شاید مردم به صورت میانگین چندین بار یا حداقل یک بار نیار به دریافت وجه نقد پیدا کنند به همین دلیل استفاده از کانکس (ATM) خودپرداز به سهولت می توانند امور بانکی خود را بدون مراجعه به بانک انجام دهند به همین دلیل بانکها تصمیم گرفتند که کانکس های در نقاط پرد تردد و پر جمعیت ایجاد کنند که هم غیر قابل سرقت باشد و هم اینکه کاوری یا پوششی برای خودپرداز(ATM) باشد که دسترسی به آن تنها از از طریق مامورین متخصص باشد.

کاربری کانکس خود پرداز (ATM)

کانکس خودپرداز (ATM) را بیشتر در مراکز خرید، میادین شهری، ترمینال ها و… قرار داد که داخل آن یک دستگاه خودپرداز (ATM) قرار دارد. از این جهت تمامی بانک ها و مخاطبین این نوع از کانکس سفارشات خود را به شرکت کار راد سازه معمار ابلاغ داشته اند و ما با شهامت مدعی هستیم که اولین شرکت تولید کننده کانکس های خودپرداز (ATM) هستیم زیرا تمام کانکس های (ATM) ساخت شرکت کار راد سازه معمار کانکس طبق استاندارد های روز دنیا بوده و زیر نظر مهندسین معماری و عمران طراحی شده تا بتوانیم با ایجاد کانکس (ATM) یک المان شهری را با رعایت قوانین و اصول شهری ایجاد کرد.

کانکس خودپرداز (ATM) را می توان بصورت ثابت و متحرک اجرا نمود که باید از نمای زیبایی برخوردار باشد. جهت نمای این دسته از کانکس های خودپرداز (ATM) از کامپوزیت آلومینییم یا ترمو وود استفاده می شود درب های کانکس (ATM) ضد سرقت است و بدنه کاملاً باید ضد سرقت باشد. اکثر کانکس های (ATM) ثابت، انفرادی هستند و بیشتر در مراکز یا میادین شهری و محل های تردد اجرا و تثبیت می شوند تا قابل دسترس مردم باشند.

کانکس متحرک (ATM) بیشتر در روی ماشین های تراک اجرا می گردد که دستگاه (ATM) پشت این تراک ها با اتاقک های پیش ساخته اجرا می گردد. اصولاً این دسته از کانکس های (ATM)متحرک برای مراسم خاص یا در مراکزی که خودپرداز در آن کم است استفاده می شود.

کانکس خودپرداز بانکی (مانیتورینگ)

این کانکس بصورت یک بانک الکترونیک خبر است که افراد برای هر امر بانکی می توانند وارد کانکس بشوند و تمامی امور بانکی خود را در آن انجام دهند . داخل فضای کانکس خودپرداز بانکی با استفاده از دستگاه های الکترونیک تجهیز گشته است و برای تهویه فضای داخلی از سیستم داکت اسپلیت استفاده گردیده و یک اپراتور برای پاسخگویی به مشتریان. نمونه ی برای معرفی این محصول را می توان بطور مثال: خودپرداز های بانک شهر را معرفی نمود که توسط شرکت کار راد سازه معمار طراحی و اجرا گردیده است.

کانکس خودپرداز بانکی (ATM) باید بلحاظ بصری از زیبای خاصی برخوردار باشد تا بتوان هم مشتری را به خود جلب کنند و هم با در نظر گرفتن قوانین شهرسازی یک المان شهری در سطح مناطق شهری ایجاد کنند. سایز کانکس های خودپرداز بانکی (ATM)بسته به نوع دستگاه های الکترونیک بانکی خودپرداز بوده تا بتوان با در نظر گرفتن ابعاد دستگاه ها کانکس خودپرداز بانکی (ATM) کانکس را ساخت.

Call Now Buttonمشاوره رایگان
شروع مکالمه
به راهنمایی نیاز دارید ؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم ؟