کانکس سرایداری چیست؟

کانکس سرایداری یکی دیگر از محصولات شرکت کانکس کار راد سازه معمار می باشد و همانطور که از نام این کانکس پیداست جهت اسکان سرایدار یا نگهبانان باغ، ویلا و آپارتمان استفاده می گردد. ما تمام سعی خود را کرده تا اطلاعات مکفی جهت ساخت کانکس سرایداری، خرید کانکس سرایداری و مواد کانکس اداری را به شما عزیزان بدهیم تا شما با اطلاعات مکفی بتوانید محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

امکانات کانکس سرایداری

کانکس سرایداری باید از امکانات کامل برخوردار باشد زیرا در برخی از موارد دیده شده سرایداران و یا نگهبانان با خانواده خود از کانکس سرایداری جهت اسکان استفاده می کنند. به همین دلیل امکاناتی باید در کانکس اداری اعمال گردد تا بهره برداران در فضایی مفید با امکانت کامل بتوانند سکنا گزینند. کانکس سرایداری باید سرویس بهداشتی و حمام و آبدارخانه و یک سالن جهت حال و پذیرایی داشته باشد تا سرایدار یا نگهبان بتواند براحتی در این فضا زندگی کند. گاهاً دیده شده که در پارکینگ ها سرویس بهداشتی و حمام اجرا گردیده در اینصورت کانکس سرایداری تنها باید یک آبدارخانه داشته باشد.

قیمت کانکس سرایداری

برآورد هزینه ها و قیمت تمام شده ساخت کانکس سرایداری می بایست بر اساس متراژ و امکاناتی که مورد درخواست خریدار است صورت گیرد چرا که این سازه را با انواع مصالح مختلف می توان تولید نمود و تا زمانیکه نوع مصالح به همراه ابعاد و امکانات داخلی آن مشخص نگردد برآورد هزینه آن غیر ممکن و با تلرانس بسیار زیاد خواهد بود.

کار بری کانکس سرایداری

کاربری کانکس سرایداری اکثراً در مجتمعاتی استفاده می گردد که تعداد طبقات و واحد های آن زیاد است و برای رسیدگی به امور مجتمع از جمله امور نظافتی و خدماتی یا امنیت و نگهبانی نیاز به یک فرد دارد که تمام وقت در آنجا حاضر باشد . گاهاً دیده شده که پس از اتمام مجتمع مسکونی یا باغ و یا ویلا سازنده برای اسکان سرایدار محلی را برای فرد مذکور در نظر نگرفته است. بیشتر مواقع پیمانکاران بعلت هزینه و محدودیت فضا این امر را اجرا نمی کنند و خود ساکنین مجتمع یا صاحبان ویلا و باغ جهت اسکان سرایدار و یا نگهبان دائم از کانکس سرایداری استفاده می کنند.

کانکس سرایداری را در حیاط یا در بام یا در پارکینگ اجرا می کنند در صورتی که فضا اجازه تخلیه بار دهد کانکس در کارگاه ساخته و در محل مورد نظر تخلیه می گردد. ولی چنانچه فضایی برای تخلیه نباشد کانکس سرایداری باید در محل مورد نظر ساخته و اجرا گردد.

کانکس سرایداری برای شهرک ها

شهرک های مسکونی و باغ شهر ها که اکثر ساختمان های آنها را ویلا های شخصی تشکیل داده و ساکنان آنها فقط در ایام تعطیلات به آنجا مراجعه می کنند نیز از جمله موارد کاربرد کانکس سرایداری می باشند تا در هنگامی که اهالی یا ساکنین در شهرک حضور ندارند شخصی هم به عنوان نگهبان و هم جهت رسیدگی به امور آبیاری و باغبانی فضای سبز در آنجا حضور داشته و این امور را رسیدگی کند. برای این منظور استفاده از کانکس سرایداری پیش ساخته گزینه مناسبی است چرا که هم سریع ساخته می شود هم دارای مقاومت بسیار مناسبی برای انواع شرایط آب و هوایی بوده ضمن اینکه به مانند یک خانه می توان آن را با هر مساحتی که نیاز باشد احداث نمود.