کانکس سه اتاقه چیست؟

کانکس سه اتاقه محصولی دیگر از شرکت کانکس کار راد سازه معمار می باشد. همانطور که از نام این کانکس پیداست کانکس سه اتاقه به سازه پیش ساخته ای گفته می شود که بواسطه دو پارتیشن داخلی به سه قسمت مساوی یا نامساوی تقسیم می شود که این امر بستگی به نیاز استفاده کننده بهره بردار کانکس سه اتاقه می باشد. کانکس اداری سه اتاقه عموما برای کانکس مسکونی یا کانکس اداری کارگاهی یا دفاتر فروش که می خواهند فضایی مجزا داشته باشند هست.

کاربرد کانکس سه اتاقه

کاربرد کانکس سه اتاقه تنها برای مجزا کردن فضای داخلی می باشد .

انواع کانکس سه اتاقه

کانکس سه اتاقه انواع مختلفی دارد اعم از کانکس سه اتاقه اداری، کانکس سه اتاقه مسکونی، کانکس سه اتاقه کامپیوتری، کانکس سه اتاقه مهندسی، کانکس سه اتاقه مدیریتی که با انواع روش های ساخت از جمله کانکس سه اتاقه سایدینگ، کانکس سه اتاقه ساده و چوبی قابل اجرا بوده که بهره برداران محترم بنا به درخواست خود یکی از آنها را انتخاب می کند. عمده فرق آنها در مصالح بکار رفته و شکل ظاهری آنها بوده که بطور مثال نوع کارگاهی آن می بایست تفاوت هایی با نوع مدیریتی آن داشته و یا یک دفتر فروش تفاوت هایی با یک دفتر مهندسی مستقر در پروژه دارد که می بایست در هنگام خرید پیش بینی های آن را انجام دهید.

قیمت کانکس سه اتاقه

در خصوص کانکس سه اتاقه در قسمت بالا توضح داده شد کهکانکس سه اتاقه دارای انواع مختلفی می باشد که بلحاظ مواد، ظاهر و ابعاد با یکدیگر متفاوت هستند و هر کدام از آنها دارای قیمت متفاوتی نسبت به یکدیگر می باشند. برای محاسبه قیمت این سازه می بایست ابتدا نوع، ابعاد، مصالح مصرفی، نحوه تولید، لیست مشخصات فنی و طرح جامع آن با جزئیات کامل مشخص شده سپس قیمت آن بدست خواهد آمد که بهتر است برای این کار از مشاوران کانکس کار راد سازه معمار  برای برآورد طراحی که مد نظر دارید کمک بگیرید. همکاران ما در طول ساعات اداری آماده ارائه مشاوره در باره انواع محصولات و قیمت آنها به شما خریداران عزیز هستند.

Call Now Buttonمشاوره رایگان
شروع مکالمه
به راهنمایی نیاز دارید ؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم ؟