کانکس لوکس؛ هرآنچه از متفاوت بودن می‌خواهید

کانکس لوکس نوع نگاه ما را به معماری کانکس ‌ها تغییر خواهد داد. چرا که معمولاً به علت کاربری‌ های موقت و کاهش هزینه ‌ها، کانکس ‌ها بدون طراحی داخلی، نما و نورپردازی خاصی تولید می‌شوند. این شیوه در نگاه عمومی به تعریفی از کانکس ‌ها تبدیل شده است. اما برخلاف این باور عمومی، امروزه گروهی از سازه ‌های پیش ساخته را سفارشی و همراه با امکانات بسیارخاص و لوکس طراحی و تولید می‌کنند. طراحی داخلی و بیرونی مدرن و زیبا، ظاهر لوکس، نورپردازی مناسب، استفاده از بهترین متریال ها را می‌توان از ویژگی‌های اصلی کانکس لوکس نام برد. البته به این ویژگی‌ها باید کار آمدی و طول عمر بالا را نیز اضافه کرد.

 

کانکس های لوکس کجاها کاربرد دارند؟

کانکس لوکس به علت زیبایی وکیفیت مناسب برای استفاده‌های تشریفاتی مانند نمایشگاه محصولات ویا دفتر جلسات و مدیریت مورد استفاده قرار می‌گیرد. دلیل اصلی استفاده از این کانکس ‌ها توسط شرکت و سازمان ‌ها این است که به صورت ویژه‌ و خاصی در ذهن کاربران خود نقش ببندند.

استفاده درون سازمانی و هم چنین ارائه خدمات عمومی مانند مکان‌های بهداشتی، ایستگاه‌های دوچرخه، راهنمای گردشگران و یا کانکس ‌های فروشگاهی کوچک مانند دکه‌های روزنامه فروشی از جمله کاربری ‌های این کانکس ‌ها است که توسط شهرداری‌ها و به منظور زیبا سازی فضای شهری به کار گرفته می‌شود.

 

از کانکس لوکس چگونه نگهداری کنیم؟

استفاده از متریال لوکس و گران‌تر دراین کانکس ها باعث می‌شود که در نگهداری از آن‌ها دقت بیشتری به خرج دهیم. توجه داشته باشید که این به معنای دوام و مقاومت کم این سازه‌ها نیست بلکه به معنای مراقبت بیشتر در برابرآسیب های فیزیکی و شیمیایی برای حفظ زیبایی است، چراکه در صورت آسیب و به علت لوکس بودن باید هزینه تعمیر بیشتری نسبت به کانکس‌ های معمولی متحمل شد.

کانکس های لوکس برای چه کاربری‌هایی ساخته می‌شوند؟

می‌توان گفت تنوع کاربری برای کانکس لوکس به اندازه انواع کانکس‌ ها است. یعنی هر کانکس و کیوسکی را در هر کاربری می‌توان لوکس ساخت و این تنها به نیاز خریدار بستگی دارد. بنابراین کانکس ‌های لوکس در ابعاد کوچک و بزرگ، مانند اتاق نگهبانی در فضاهای درمانی و یا ویلاهای مسکونی، اتاق جلسات در فضاهی اداری، اتاق های مدیریت، کاربری‌های فروشگاهی و اطلاع رسانی درخدمات شهری و بوفه و اتاق انتظار در فضاهای آموزشی و …ساخته می‌شوند.

کانکس های لوکس چه معایبی دارند ؟

  • قیمت بیشتر نسبت به کانکس ‌های معمولی
  • زمان بیشتر برای ساخت نسبت به کانکس ‌های معمولی
  • هزینه تعمیر و نگهدا یبیشت رنسبت به کانکس ‌های معمولی

 

نحوه ساخت و سفارش کانکس لوکس چگونه است؟

با توجه به سفارشی بودن، این نوع کانکس ‌ها کاملاً منطبق با سلیقه و نیاز خریدار، همچنین نقش‌ها و مصالح و رنگ‌ های مورد نظرمشتری ساخته می‌شود. طراحان کارراد سازه معمار با توجه به موارد بالا و استفاده از بروزترین تکنیک ‌های طراحی و اجرای مکان های لوکس همواره تلاش می‌کنند بهترین طرح رامطابق با اصول معماری و هم چنین سلیقه خریدار ارائه دهند.

 

هزینه وزمان لازم برای ساخت کانکس های لوکس چگونه است؟

هزینه وزمان لازم برای ساخت هر کانکس لوکس، باتوجه به منحصربفرد بودن هریک،متفاوت ازدیگری است. نوع فرم،ابعاد،طبقات،متریال مصرفی وامکانات ویژه ازجمله مهم‌ترین موارد درتفاوت هزینه وزمان ساخت این نوع کانکس ها هستند. دراین خصوص زمان متوسط ۴۰ تا ۵۰ روزاست و مشاوران کانکس کارراد سازه معمار پس ازبررسی‌ها  ،نیازها و درخواست‌های مشتری،وتأیید طرح اولیه می‌توانند قیمت تقریبی را به شما اعلام کنند.برای کسب اطلاعات بیشترمی‌توانید با کارشناسان کارراد سازه معمار تماس بگیرید.

تلفن‌تماس: ۰۹۱۲۳۷۲۱۷۷۲

“هرآنچه دررویای شماست ، ماخلقش می‌کنیم”

Call Now Buttonمشاوره رایگان
شروع مکالمه
به راهنمایی نیاز دارید ؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم ؟