کانکس نگهبانی

همانطور که از نام این نوع کانکس نگهبانی مشخص است کانکس نگهبانی جهت کاربری نگهبانی و بخش های امنیتی استفاده می شود و عملاً بیشتر کانکس های نگهبانی برای مراکز که نیاز به به حراست، حفاظت و نگهبانی دارند استفاده می گردد و در مقیاس کوچکتر ساخته می شوند و در چند تیپ می شود کانکس نگهبانی را اجرا نمود که به شرح ذیل می باشد:

انواع کانکس نگهبانی

با جنس ساندویچ پانل با عایق برودتی و حرارتی پلی یورتان جهت شرایط آب و هوای گرم و سرد
با نمای سایدینگ طرح کانادایی این تیپ از کانکس های نگهبانی اغلب در مراکزی به کار گرفته می شود که به لحاظ بصری از دید خریدار حایز اهمیت بود( مانند سفارت ها ، مراکز خرید ، بیمارستانها و…)
با نمای ورق گالوانیزه که بیشتر در کاگاه های بزرگ ساختمانی بکار می رود
با نمای چوبی از جنس بکار رفته ترموود فلاندی که در مراکزی بکار می رود که ایجاد یک المان شهری را داشته باشد
با نمای فایبرگلاس
با نمای کامپوزیت آلومینیمی در طرح ها و رنگهای مختلف
با نمای دکوراتیو
با نمای سمنت برت فناوری شده در طرح های چوبی
که ما در توضیحات تک تک کانکس های نگهبانی و حراستی فوق خواهیم پرداخت

ابعاد کانکس نگهبانی

ابعاد کانکس های نگهبانی عموما ۱٫۵۰×۱٫۵۰ متر، ۲×۱٫۵ متر،۲×۲ متر، ۲×۲٫۵۰ متر ، ۲٫۵۰×۲٫۵۰ متر، ۳×۳ متر ، ۲٫۴۰×۴ متر و … ساخته می شود.
لازم بذکر است بنا به درخواست مشتری محترم می شود کانکس نگهبانی را در ابعاد بزرگتر بصورت سرویس بهداشتی، آبدارخانه و پارتیشن لحاظ نمود. که می توان جهت رفاه در این کانکس ها  سوییت نگهبانی اجرا نمود و در متراژ آن ساختار شرکتی به متراژ ذیل اجرا نمود:

۲٫۴۰×۴ . ۲٫۴۰×۶ و….

کاربری کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی با کاملا عایق (Insulation) باشند تا بهره بردار در فضایی ایده آل از کانکس نگهبانی استفاده کند. کانکس نگهبانی اتاقی است برای محافظت که بیشتر در ادارات دولتی، سازمانها، نهاد ها، اورگانهای دولتی، شرکتها، کارخانجات، پادگان ها که برای محافظت فیزیک و امنیتی، حراست و حفاظت یا نگهبانی استفاده می شود تا فرد بهره بردار بتواند به راحتی به محیط پیران اشراف داشته باشد. کانکس نگهبانی اغلب دارای پنجره های بزرگ هستند تا دید ۳۶۰ درجه جهت حفاظت و حراست پیرامون در سازه رعایت و اعمال گردد .

کانکس نگهبانی یا کیوسک های حراستی همانطور کا به بعضی از آنها معرف حضورتان گردید از جزئیات مختص خود برخوردار هستند.
کانکس نگهبانی با نمای ورق گالوانیزه اصولاً در کارگاه های ساختمانی و عملیاتی نصب می گردد تا فرد قابلیت نگهبانی از محیط پیرامون کارگاه را داشته باشد حتی ورود و خروج کارگران و مهندسین را زیر نظر داشته باشد که خود در ابعاد مختلفی قابل اجرا است به طور مثال از ابعاد ۱٫۵۰×۱٫۵۰ می توان اجرا کرد تا به ابعاد بزرگتر. نمای کانکس نگهبانی از ورق گالوانیزه ، شاسی از تیر آهن IPE نمره ۱۴ و با پروفیل های متوسط ساخته می شود. نمای داخلی از pvc می باشد. درب و پنجره ها آلومینیمی است درصورت نیاز و درخواست می توان مشخصات فوق را تغییر داد و در و پنجره ها را UPVC کرد.

کانکس نگهبانی با نمای سایدینگ طرح کانادایی و کامپوزیت دکوراتیو یکی دیگر از کانکس های نگهبانی و کیوسک حراستی ساخت کار راد سازه معمار می باشد . اصولاً کانکس نگهبانی سایدینگ طرح کانادایی و کامپوزیت فایبر دکوراتیو را در محل ها و مکان های که درای دید بصری است استفاده می کنند مانند ورودی شهرک های مسکونی یا پاساژهای و سنتر های خرید ما حتی نمونه های مشابه را یرای سفارت اتریش نیز اجرا کردیم . شاسی کانکس های نگهبانی سایدینگ طرح کانادایی از تیرآهن نمره ۱۴ و درب و پنجره ها کاملاً UPVC با عایق استایرن. نمای داخلی PVC روکش دار طرح چوب و پروفیل های سنگین می باشد. ابعاد کانکس نگهبانی و کیوسک حراستی سایدینگ از ۱٫۵۰×۱٫۵۰ ساخته می شود تا ابعاد مورد دلخواه مشتری .

کانکس نگهبانی و کیوسک نگهبانی پانلی ( ساندویچ پانل ) که اصولاً برای شرایط آب و هوایی خاص (شرجی ، خورنده ، سرد و گرم ) ساخته می شود و کاملاً در برابر شرایط فوق مقاوم و عایق (برودتی و حرارتی) می باشد. درب و پنجره ها کاملاً UPVC می باشد. نمای بیرونی و داخلی از ساندویچ پانل چهار سانتیمتری با عایق پلی یورتان با دانسیته ۴۰ می باشد. شاسی تیرآهن IPE نمره ۱۴ یا ۱۶ پروفیلها کاملا سنگین و کانکس نگهبانی وفق کاملاً اپوکسی می شود که کاملاً ایزولاسیون می شود . ابعاد از ۱٫۵۰×۱٫۵۰ اجرا میگردد تا ابعاد دلخواه مشتری محترم.

کانکس نگهبانی لوکس

کانکس های لوکس که با نمای کامپوزیت آلومینیمی یا ترموود ساخته می شود اصولا خود دارای مزیت المان شهری می باشد. اصولاً کانکس نگهبانی با نمای ترموود و کامپوزیت را برای مکان هایی که زیبایی محل حراست برایشان مهم است استفاده می کنند. مانند ورودی هتل ها ، شرکت های بین المللی، فرودگاه ها و… که هرکدام را بصورت جدت نیز کار کرد، یعنی کانکس نگهبانی کامپوزیت یاکانکس نگهبانی ترموود. جزئیات اجرای کانکس نگهبانی کامپوزیت ترموود به یک شکل است.
کانکس نگهبانی و حراستی دیگری که ما به شما معرفی می کنیم کانکس نگهبانی منحنی است که ما اولین تولید کننده این محصول بودیم و هستیم.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سازه و قیمت آن با مشاوران کار راد سازه معمار تماس حاصل فرمایید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان
شروع مکالمه
به راهنمایی نیاز دارید ؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم ؟