کانکس پیچ و مهره‌ای، طراحی بدون محدودیت مکان و زمان

کانکس پیچ و مهره‌ای در زیرمجموعه کانکس‌ های پیش ساخته پانلی و کمپ قرار می گیرد. این کانکس ‌ها به صورت دمونتاژ و فلت پک به محل استقرار منتقل شده و با استفاده از اتصالات مخصوص و جوینتر و مفصل سرهم می‌شوند. مونتاژ در این کانکس‌ها با استفاده از سیستم پیج و مهره‌ای این امکان را فراهم می‌کند که بتوان در کوتاه‌ترین زمان ممکن حتی ساختمان‌های چند طبقه را نیز در مکان‌های دورافتاده ساخت. هم چنین می‌توان این کانکس‌ ها را به دفعات دمونتاژ کرد و دوباره به مکانی دیگر برای برپایی مجدد انتقال داد. در هر دمونتاژ تقریبا تنها ۱۰ درصد مصالح غیرقابل استفاده می شوند. این خاصیت باعث شده که این کانکس ها نسبت به نوع جوشی گران تر باشند. این کانکس‌ها هم چنین قابلیت افزایش فضا در آینده را نیز دارند. هم چنین می‌توان در صورت نیاز فضای داخلی آن را براحتی پارتیشن بندی کرد.

ساختمان فنی کانکس ‌های پیج و مهره‌ای چگونه است؟

همان طور که از نام این کانکس مشخص است، اسکلت بندی و اتصالات از هم جدا شونده آن توسط پيچ و مهره بهم متصل می‌شوند. بدنه کانکس پیچ و مهره‌ای معمولاً از نوع ساندویچ پانل می‌باشد که توسظ ناودانی و پروفیل‌های آهنی به یکدیگر پیچ و مهره می‌شوند. برای جلوگیری از زنگ زدگی و فرسودگی، پیچ و مهره‌ها و اتصالات کانکس ضد زنگ و از جنس استیل ساخته شده اند. البته شما با مشاوره کارشناسان کار راد سازه می توانید مصالح متنوعی را برای این کانکس ها سفارش دهید.

کانکس‌های پیش ساخته پیچ و مهره‌ای در کجاها کاربرد دارد؟

خاصیت جدا شونگی و مونتاژ در این کانکس‌ها باعث می‌شود که از آن در مناطق دور افتاده یا محل‌هایی استفاده شود که امکان حمل و نقل به آنجا سخت است مانند مناطق بحران زده. بطورکلی:

  • مکان‌هایی که جابجایی کانکس به صورت فصلی یا مقطعی می‌باشد، مانند کمپ‌ها
  • برای اسکان سربازان نیروی انتظامی و راهنمایی رانندگی
  • استفاده در بام خانه به علت جابجایی آسان

چرا کانکس‌ های پیچ و مهره ای در برابر زلزله مقاوم هستند؟

وزن یک کانکس پیچ و مهره‌ای با مساحت ۴ متر مربع تقریباً در حدود ۳۷۰ کیلوگرم است، ازآنجا که مقاومت در برابر زلزله با وزن سازه رابطه عکس دارد کانکس ‌های پیچ و مهره‌ای به علت وزن کم مقاومت زیادی در برابر زلزله دارند.

قیمت کانکس‌ های پیچ و مهره ای چگونه است؟

استفاده از ساندویچ پانل‌ها در بدنه، و هم چنین طراحی و اجرای جزئیات و اتصالات خاص باعث شده است که این کانکس ‌ها با قیمت بیشتری نسبت به کانکس ‌های معمولی اجرا شوند. تلاش مشاوران شرکت کار راد سازه معمار براین است تا با حفظ کیفیت این کانکس‌ها را با مناسب‌ترین قیمت برای مشتریان تولید کنند. شما به راحتی می‌توانید برای سفارش، کسب اطلاعات و هم چنین قیمت با کارشناسان کار راد سازه معمار تماس بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر با مشاورگروه کار رادسازه معمار تماس بگیرید.

تلفن‌ تماس: ۰۹۱۲۳۷۲۱۷۷۲

“هر آنچه در رویای شماست، ما خلقش می‌کنیم”

 

کلمات کلیدی:

کانکس پیچ و مهره‌ای

کانکس پیچ و مهره‌ای چگونه اجرا می شود؟ قیمت کانکس پیچ و مهره‌ای. مزایا و معایب کانکس پیچ و مهره‌ای. کاربرد کانکس پیچ و مهره‌ای. چگونه می توانیم کانکس پیچ و مهره‌ای سفارش دهیم؟

Call Now Buttonمشاوره رایگان
شروع مکالمه
به راهنمایی نیاز دارید ؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم ؟