کانکس فروشگاهی

با توجه به شرایط اقتصادی و اشتغال زایی در میهن عزیزمان ایران، کانکس فروشگاهی با استقبال موج عظیمی از هموطنان روبرو شده و نظر ایشان را جهت اشتغال در کسب و کار به کانکس فروشگاهی جلب نموده است.

کانکس فروشگاهی چیست؟

کانکس فروشگاهی اصولا به اتاقک های پیش ساخته ای گفته می شود که جهت ارائه محصول یا خدمات می باشد که شما می توانید در سطح شهر آنها را بصورت المان شهری رویت کنید. در دنیا از این از نوع کانکس استقبال زیادی می شود در کشور ما نیز این امر در حال توسعه و استقبال می باشد, و می توان از این کیوسکهای کوچک به عنوان کانکس فست فود، کانکس کافی شاپ و هر محصول فروشگاهی استفاده کرد. شرکت کار راد سازه معمار در این خصوص کانکس های بسیاری طراحی کرده و پروژه های زیادی را در این امر اجرا نموده که می توان از پروژه دریاچه چیتگر یاد کرد. ما به جرات می توانیم بگوییم اولین مرجع اجری کانکس فروشگاهی در ایران هستیم. کانکس های فروشگاهی طراحی شده در شرکت کار راد سازه معمار مطابق با قوانین وزارت بهداشت و شهرسازی می باشد, که خود از جزئیات منحصر به فردی برخوردار است که ما شما را از این جزئیات مطلع می سازیم.

(نود و هفت دستگاه کانکس فروشگاهی در ظرف مدت دو ماه اجرا نمودیم)

کاربری کانکس فروشگاهی

موضوع حائز اهمیت کاربری کانکس فروشگاهی است. که اکثر خریداران درخواست کانکس فست فود،کانکس کافی شاپ، کانکس دکه های مطبوعاتی، کانکس اسنک، کانکس زیور آلات و بوفه را به ما می دهند که بطور کل هر کانکس با نوع محصول مورد نظر ساخته و کاربری آن مشخص می گردد که هر کدام از خصوصیات و جزئیات خود برخوردار است. کانکس فروشگاهی باید به نوعی ساخته شود که قابلیت مقاومت در برابر شرایط با هر نوع اقلیمی را داشته باشد. عملاً کانکس فروشگاهی به لحاظ بصری و طراحی می بایست نسبت با کانکس های معمولی متفاوت تر باشد و اندکی تغییر می توان آنها را به یک کانکس زیبا و ویژه جهت جذب مخاطب و ایجاد یک المان شهری تبدیل کرد.

طراحی کانکس فروشگاهی

طراحی کانکس فروشگاهی می بایست منحصر به فرد و متناسب با نوع محصول و شرایط آب و هوای مورد نظر انجام گردد. طراحان مجرب (مهندسین آرشیتکت و طراحان صنعتی ) در شرکت کار راد سازه معمار با دانش روز هر محصولی را ویژه و متناسب با در نظر گرفتن نوع محصول سه بعدی کرده و پس از تایید خریدار محترم آن را اجرا می کنند. عملا طراحی باید به صورتی باشد که بتوان خریدار را جلب و اعتماد وی را حاصل نمود از طرفی کانکس فروشگاهی طراحی شده می بایست با قوانین و مقررات شهر سازی بوده و در سطح شهر یک المان شهری ایجاد نماید . شرکت کار راد سازه معمار با در نظر گرفتن تمامی موارد بالا کانکس فروشگاهی را طراحی می کند.

مشخصات فنی کانکس فروشگاهی

از طرفی موضوع دیگری که در کانکس فروشگاهی از اهمیت ویژه برخوردار است مشخصات فنی می باشد که می بایست متناسب با هر شرایط آب و هوایی مقاوم باشد. ابعاد کانکس فروشگاهی مطابق با قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی کشور است و می توان کانکس فروشگاهی را در طول ۱۳ و عرض ۳٫۳۰ اجرا نمود ولی بنا به درخواست مشتری محترم چنانچه فضای بزرگتری را جهت ارائه محصول بخواهد می توان کانکس فروشگاهی را در ابعاد بزرگتری بصورت چند تکه (مدولار) ساخت.

شاسی استفاده شده در کانکس فروشگاهی از تیر آهن IPE نمره ۱۶ الی ۲۰ بر اساس متراژ کانکس می باشد که متغیر است. پروفیل های رایج استفاده شده در کانکس فروشگاهی مقاطع از مقاطع ۴۰×۴۰ و ۴۰×۸۰ با ضخامت ۲ میل و تمام اتصالت از جوش های ممتد می باشد. نمای داخل را هم می توان از دیوار پوش دوجدار PVC طرح چوب قابل شستشو استفاده کرد هم از استیل نگیر که مطابق تایید وزارت بهداشت باشد.

عایق از پلی استایرن دیرسوز یا پلی یورتان (ساندویچ پانل ) نمای بیرونی بر اساس طرحی تعیین می گردد که می توان از ترموود، کامپوزیت آلومینیومی و سمنت برد استفاده کرد. کف کانکس فروشگاهی می بایست قابل شستشو باشد که بیشتر از سرامیک درجه یک استاندارد ایرانی استفاده می شود و تمام سیستم الکتریکال کانکس فروشگاهی مطابق استانداردهای روز اجرا می گردد. درب و پنجره ها مطابق طراحی از جنس UPVC با شیشه های دوجداره و جهت حفاظت امنیت کانکس فروشگاهی از کرکره برقی ریموت دار می توان استفاده که در هنگام اتمام فروش بتوان قسمتهای باز شو را پوشش داد .

قیمت کانکس فروشگاهی

قیمت کانکس فروشگاهی بر اساس ابعاد و نوع طراحی و متریال بکار رفته در محصول فوق متفاوت است. لازم بذکر است کانکس فروشگاهی تولید شرکت کار راد سازه معمار بسیار بود و قیمت ها می بایست از کارشناسان فروش شرکت کار راد سازه معمار گرفته شود متخصصین ما در ایر امر راهنمای شما هستند بصورت رایگان.
اصولاً کانکس فروشگاهی ساخت شرکت کار راد سازه معمار بدون تجهیزات داخلی می باشد و خریدار می بایست تجهیزات مورد نیاز خود را در داخل کانکس فروشگاهی خود تهیه نماید که از قبیل کاز ، فر، دستگاه اسپرسو، کابینت و اعم… ولی مشاورین ما می توانند در هنگام اجرا سازه فروشگاهی در خصوص چیدمان تجهیزات فوق، شما را راهنمایی کنند تا در خصوص فرنیچر کانکس فروشگاهی خود بهترین حالت چیدمان را انتخاب کنید.

دلایل استقبال از کانکس فروشگاهی

 • متقاضی می توتند با در نظر گرفتن شرایط محدود اقتصادی صاحب یک باب مغازه (دکان) در متراژ دلخواه شود
 • در مدت زمانی کوتاه متقاضی به راحتی می تواند با گرفتن مجوز رسمی از از کانکس فروشگاهی بهره برداری کند
 • متقاضی بدون هیچ واسطه و بدون هیچ پرداخت کمیسیونی می تواند خرید کانکس فروشگاهی خود را بصورت مستقیم از شرکت کار راد سازه معمار انجام دهد
 • خریدار می تواند متناسب با محصولی که می خواهد ارایه دهد کانکس فروشگاهی خود را طراحی (دیزاین) کند
 • خریدار کانکس فروشگاهی می تواند با دریافت مجوز از وزارت بهداشت و شهرداری محل استقرار فروشگاه خود را در هر منطقه خود انتخاب کند
 • کانکس فروشگاهی  را می توان با مواد و متریال مختلف اجرا کرد ولی نکته حایز اهمیت این است که کانکس های فروشگاهی باید بلحاظ بصری زیبا و دلنشین باشد تا مخاطب را به خود جذب کند.

انواع کانکس فروشگاهی

اصولا کانکس فروشگاهی می بایست حکم یک المان شهری داشته باشد تا زیبایی شهر با در نظر گرفتن اصول شهر سازی رعایت شود. طراحی کانکس فروشگاهی را می بایست با موادی اجرا کرد که مقاوم و زیبا باشد.

بخشی از این مواد به شرح ذیل است:

 • کانکس فروشگاهی با نمای کامپوزیت
 • کانکس فروشگاهی با نمای ترمو وود
 • کانکس فروشگاهی با نمای سمنت برد
 • کانکس فروشگاهی با نمای سایدینگ PVC طرح کانادایی
 • کانکس فروشگاهی  با نمای تلفیقی کامپوزیت آلومینیومی، ترمو و وود پلاست
 • کانکس فروشگاهیبا نمای ساندویچ پانل
 • کانکس فروشگاهی با نمای ورق گالوانیزه رنگی

انواع کانکسهای فروشگاهی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سازه و قیمت آن با مشاوران کانکس کار راد سازه معمار تماس حاصل فرمایید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان
شروع مکالمه
به راهنمایی نیاز دارید ؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم ؟