کانکس چرخدار کارگاهی چیست؟

یکی از بارزترین محصولات شرکت کار راد سازه معمار که ما در آن تخصص فراوان داریم کانکس چرخدار کارگاهی می باشد . کانکس های سیار کارگاهی جهت جابجایی به یک ماشین متصل می گردد، پیشنهاد می شود. ماشین دارای قدرت کشنده گی بالایی باشد تا بتواند کانکس چرخدار کارگاهی را در پروژه های عمرانی از نقطه ی به نقطه دیگر جابجا کند. این کار توسط اتصالات مربوطه مانند یک مالبند که به کشنده متصل می گردد و یک قلاب فرمان که به مالبند وصل می شود انجام می پذیرد. قسمت اتصال دستکها به مالبند می تواند بصورت ثابت و متحرک باشد. چنانچه مالبند متحرک باشد چرخها ثابت است و چنانچه چرخ ها متحرک باشد مالبند ثابت است. این امر جهت این موضوع انجام می گیرد تا هنگام جابجایی کانکس چرخدار کارگاهی وارونه نگردد.

کاربرد کانکس چرخدار کارگاهی

در کل کانکس های چرخدار کارگاهی را بر اساس نوع کاربری آنها طراحی می کنند. حال کانکس های چرخدار کارگاهی را می توان در پروژه های عمرانی مخصوصا راهسازی و اجرای ریل راه آهن دید که با پیشرفت پروژه کانکس های چرخدار کارگاهی را با در نظر گرفت حرکت پروژه جابجا می کنند. کانکس چرخدار کارگاهی در اصل یک کانکس است همانند کانکس معمولی که زیر آن محور تعبیه شده است و توسط مالبند جابجا می گردد. امکانات داخلی کانکس چرخدار کارگاهی همانند یک کانکس معمولی است و هیچ تفاوتی جز چرخ و مالبند ندارد.

کانکس کارگاهی

کانکس چرخدار پلیس راهور و اداره راهداری بلحاظ نما با کانکس کارگاهی متفاوت است و از فرم سازماندهی شده خاصی برخوردار است که شما می توانید در هنگام ایام تعطیل عید نوروز این تیپ از کانکس چرخدار را مشاهده بکنید. زیرا در این ایام ترافیک بسیار سنگین است و جهت کنترل در این امر این ارگان ها نیاز به کانکس دارند که بتوانند از آن طریق محل خود را تغییر دهند تا نظارت بیشتری روی جاده ها در این ایام داشته یاشند . از طرفی مسافرین با دیدن و استقرار آنها در جاده می توانند خدمات از آنها دریافت کنند.

کانکس چرخدار پانلی کارگاهی

همانطور که در خصوص کانکس چرخدار فست فود شد می توان بدنه این تیپ کانکس را از ساندویچ پانل استفاده کرد ولی این سبک سازه تنها به کانکس فست فود ختم نمی گردد . در اکثر کارگاه های راهسازی و خطوط لوله کارفرمایان درخواست کانکس چرخدار کارگاهی پانلی می دهند تا دمای مناسبی را داخل کانکس چرخدار خود داشته باشند .

 

Call Now Buttonمشاوره رایگان
شروع مکالمه
به راهنمایی نیاز دارید ؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم ؟