• کاتالوگ

  برای دانلود کاتالوگ کانکس کار راد سازه معمار کلیک کنید.

  دانلود PDF
 • اطلاعات تماس

  • اندیشه ، فاز ۴ ، بازار سنتی نقش جهان، نقش جهان دوم ، ورودی نظامی، طبقه اول ، پ ۹۱
  • 09123721772
  • info@karadsazeh.com
  • 8 صبح - 6 عصر
 • کانکس چرخدار فروشگاهی

  کانکس چرخدار فروشگاهی

  یکی از بارزترین محصولات کانکس کار راد سازه معمار که ما در آن تخصص فراوان داریم کانکس چرخدار فروشگاهی می باشد. این سازه ها بصورت تک محور و یا دو محور قابل اجرا می باشند. کانکس های سیار فروشگاهی جهت جابجایی به یک ماشین متصل می گردد، پیشنهاد می شود ماشین دارای قدرت کشندگی بالایی باشد تا بتواند کانکس چرخدار فروشگاهی را از نقطه ی به نقطه دیگر جابجا کند این کار توسط اتصالات مربوطه مانند یک مالبند که به کشنده متصل می گردد و یک قلاب فرمان که به مالبند وصل می شود انجام می پذیرد. قسمت اتصال دستکها به مالبند می تواند بصورت ثابت و متحرک باشد . چنانچه مالبند متحرک باشد چرخها ثابت است و چنانچه چرخها متحرک باشد مالبند ثابت است این امر جهت این موضوع انجام می گیرد تا هنگام جابجایی سر پیچ ها کانکس چرخدار فروشگاهی وارونه نگردد. در کل کانکس های چرخدار فروشگاهی را بر اساس نوع کاربری آنها طراحی می کنند . تنوع در اجرای کانکس های فروشگاهی چرخدار بسیار زیاد است که شما دوستان با مراجعه به سایت ما بطور محسوس می توانید از این موضوع مطلع شوید.

  کانکس چرخدار فست فود

  در ارتباط کانکس چرخدار فست فود سیار ما به کرات صحبت کرده ایم و تمامی جزییات آن پرداخته ایم . مساله حايز اهمیت در کانکس فست فود چرخدار می باشد نمای داخلی آن است که می بایست از استیل نگیر ضد خش باشد در ضمن باز شوهای آن باید بصورت استاندارد باشد و طوری اجرا گردد که باعث گرفتن فضای داخلی نباشد زیرا این کانکس چرخدار فست فود از فضای کوچکتری نسبت به کانکس های فست فود ثابت برخوردار است. جنس دیواره های بیرونی کانکس فست فود چرخدار می تواند از ساندویچ پانل ۴ سانتی با عایق پلی یورتان باشد.

  کانکس چرخدار پانلی

  همانطور که در خصوص کانکس چرخدار فست فود شد می توان بدنه این تیپ کانکس را از ساندویچ پانل استفاده کرد ولی این سبک سازه تنها به کانکس فست فود ختم نمی گردد. در اکثر کارگاه های راهسازی و خطوط لوله کارفرمایان درخواست کانکس چرخدار پانلی می دهند تا دمای مناسبی را داخل کانکس چرخدار خود داشته باشند.

  دیگر کاربرد های کانکس چرخدار فروشگاه های آبمیوه فروشی، کتاب فروشی ها یا خدمات اجتماعی که در ایام مشخص برگزار می گردد مانند ایام عید نوروز و… که شهرداری ها نیاز به آن دارند ازجمله کاربری های این تیپ کانکس می باشند . از جمله کانکس چرخدار خودپرداز، کانکس چرخدار اهدای خون و… می باشند.