• کاتالوگ

  برای دانلود کاتالوگ کانکس کار راد سازه معمار کلیک کنید.

  دانلود PDF
 • اطلاعات تماس

  • اندیشه ، فاز ۴ ، بازار سنتی نقش جهان، نقش جهان دوم ، ورودی نظامی، طبقه اول ، پ ۹۱
  • 09123721772
  • info@karadsazeh.com
  • 8 صبح - 6 عصر
 • کانکس کار راد سازه معمار

  یکی دیگر از محصولات شرکت کانکس کار راد سازه معمار که توجه شرکتهای پیمانکار نفتی و پتروشیمی و ساختمانی را به خود جلب کرده کمپ پیش ساخته پانلی است . کمپ های پانلی پیش ساخته از مزایایی بسیاری برخوردار هستند یکی از مزیت های کانکس کمپ پانلی عدم محدودیت در متراژ و اجرای این نوع سازه است که با استقبال زیادی را روبرو کرده. از طرفی دیگر جهت تجهیز یه پروژه مخصوصاً پروژه های شرکت های نفتی و گازی که در شرایط آب و هوای گرم و شرجی بیشتر انجام می پذیرد، توجهی اقتصادی برای خرید تعداد زیاد کانکس نیست و از طرفی کانکس ها، جای زیادی را می گیرند از این رو این سبک مورد استقبال پیمانکاران قرار گرفته.

  مزیت کمپ پانلی

  پلان کمپ پانلی پیش ساخته بر اساس نیاز بهره بردار تعریف می شود. و چون محدودیت در متراژ معنایی ندارد می توان هرچند تعداد اتاق و سالن های کنفرانس، اتاقهای مهندسین، اتاق استراحت، حمام و سرویس بهداشتی و آشپزخانه در آن ایجاد نمود.

  ابعاد کمپ پانلی

  کانکس های کمپ پانلی در متراژ متفاوت قابل اجرا هستند موادی که در این نوع سازه ها اجرا می گردد از ساندویچ پانل با ضخامت های متغیر جهت انواع اقلیم می باشد زیرا ساندویچ پانل به علت عایق بودن در انواع سرد خانه ها، درمانگاه ها، ویلا ها، کیوسک های نگهبانی و…. بکار می رود.

  نحوه اجرا کمپ پانلی

  نوع اجرا در کمپ های پیش ساخته پانلی به چند صورت است، یا بصورت چند تیکه (مدولار) چند تیکه در ابعاد مشخص در کارگاه ساخته و در محل مورد نظر به هم متصل و دوخته می شوند و یک سازه در ابعاد مشخص را تشکیل می دهند یا در محل مورد نظر اجرا و نصب می گردند. با توجه به استاندارد های بارگذاری و تحلیل المان محدود استراکچر کمپها باید بر طبق اصول مهندسی طراحی و تحلیل شود مهمترین پارامتر در طرحی این سازه ها حفظ و بقای آنها در شرایط محیطی و جوی می باشد به همین منظور باید تمامی بارهای وارد بر سازه (بار زنده )و ( بار مرده ) به طور کمی شناسایی شود.

  فنداسیون تعریف شده برای کانکس کمپ پانلی بر اساس برآورد بر سازه تعریف می گردد که توسط مهندس محاسب انجام می پذیرد ولی اکثر مواقع از بصورت فونداسیون منرف در ابعاد ۶۰×۶۰ صورت اجرا  .

  مشخصات فنی کمپ پانلی

  • طراحی سازه کمپ های پیش ساخته پانلی مطابق با آئین نامه های مقررات ملی ساختمان ( مبحث ۶ بارگذاری و ۱۰ طراحی سازه ) و زلزله ۲۸۰۰ و اجرای اسکلتهای فلزی ستونها و تیرها از پروفیل در مقاطع (۴۰×۴۰)،(۸۰×۴۰)،(۷۰×۷۰)و (۸۰×۸۰) استاندارد و استراکچر فلزی قاب دیواره ها و سقف از ورق های آهنی خم شده به ضخامت ۲ میلیمتر با اجرای ضد زنگ کامل و آماده شده با اتصالات پیچ و مهره ای، پوشش های دیواره ها از نوع ساندویچ پانل های دو رو ورق گالوانیزه گام دار رنگی به ضخامت ۵/۰ میلیمتر و عایق تزریقی پلی اورتان به ضخامت ۴ سانتی متر
  • پوشش سقف از نوع ساندویچ پانلهای دو رو ورق گالوانیزه رنگی به ضخامت ۵/۰ میلیمتر و عایق تزریقی پلی اورتان به ضخامت ۶و۴ سانتی متر پوشش های داخلی دیواره ها و سقف کاذب از نوع دیوار پوش های P.V.C روکش دار طرح چوب به ضخامت ۱ سانتیمتر
  • درب ورودی و پنجره اتاقها از نوع U.P.V.C با شیشه دوجداره و توری آلومینیومی جهت پنجره ها همراه با پرده لوردراپه و حفاظ فلزی و دربهای داخلی اتاقها از نوع H.D.F با دستگیره و یراق آلات مناسب
  • نصب فلاشینگ و آبرو ها و خط الرأس از ورقهای گالوانیزه رنگی به ضخامت ۵/۰ میلیمتر همراه با اجرا عایق بندی و درزبندی با چسبهای ماستیک و تزریق فوم پلی اورتان.
  • تأسیسات برقی با سیم کشی های روکار در داکت های پلاستیکی- کلید و پریزهای برق و تلفن و روشنایی از نوع مهتابی ۴۰ ×۲ و چراغهای سقفی و تونلی، همراه با کلید های مینیاتوری و جعبه تقسیم .
  • آبدارخانه با کابینت های فلزی بالا و پایین با دربهای M.D.F همراه با سینک و آبچکان و شیرآلات اهرمی درجه یک – لوله کشی های پلی اتیلن سرد و گرم- هواکش۲۰×۲۰ برقی و دریچه آلومینیومی۳۰×۳۰ .
  • سرویس بهداشتی دستشویی و توالت ایرانی و روشویی و زیر دوشی چینی با شیرآلات اهرمی درجه یک – لوله کشی های پلی اتیلن سرد و گرم- هواکش ۲۰×۲۰برقی و دریچه آلومینیومی ۳۰×۳۰
  • فنداسیون منفرد در ابعاد ۶۰×۶۰ سانتیمتر با صفحه ستون های ۳۰×۳۰ و انکربولت همراه با کرسی چینی ازنوع بلوک های سیمانی و خاکریزی – کمپکت و رکلاژ کف. ( حتی الامکان بعهده خریدار محترم می باشد)
  • کف سازی از نوع سرامیک درجه یک ۴۰×۴۰ با ملات ماسه و سیمان و بندکشی . (حتی الامکان بعهده خریدار محترم می باشد)

  ما مجری بزرگترین کمپهای پانلی هستیم( هزاران پروژه موفق)

  مونتاژ و دمونتاژ کمپ های پانلی

  نکته حائز اهمت این است که می توان کانکس کمپ پانلی را مونتاژ و دمونتاژ کرد به عبارت ساده کانکس کمپ پانلی ساخته شده را باز کرد و بجایی دیگر منتقل کرد. در هنگام باز و بسته کردن کانکس کمپ پانلی دورریز مواد و مصالح ۱۰ درصد می باشد از طرفی دارای توجیه اقتصادی در هنگام بارگیری و حمل آن است و تنها یک دستمزد باز و نصب مجدد به آن تعلق می گیرد که و در مقایسه با تجهیز کارگاه کانکس بسیار مقرون به صرفه است.

  کمپ پانلی پیچ و مهره ای

  کانکس کمپ پانلی را می توان بصورت پیچ و مهره ای اجرا نمود. که خود از جزئیات نصب منحصر بفردی برخوردار است. ولی قابلیت این موضوع را دارند که به سادگی بدون هیچ پرتی از محلی به محل دیگر انتقال داده شوند. در کل کانکس کمپ پانلی جهت تجهیز کارگاه ها در مقایسه با سازه های سنتی از مزیت های برخوردار می باشد زیرا که خریدار سریع تر در قبال سرمایه و زمانی صرف می کند به بهره برداری و نتیجه می رسد. از طرفی  درگیر عملیات بنایی و تاسیسات مکانیکی و الکتریکال نمی شود و در مدت زمان بسیار کم تمامی موارد را بدون هیچ درگیری از شرکت کانکس کار راد سازه معمار تحویل می گیرد. در اصطلاح (کلید تحول و چراغ روشن) و از طرفی دیگر کانکس کمپ پانلی فضایی کمتری را در مقایسه با تجهیز با کانکس و اتاقک های سنتی با عملیات بنایی را اشغال می کند و جبهه کاری پیمانکار از نظم و تمیزی با فضای کارگاهی طبق استاندارد های HSC برخوردار خواهد بود .

  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سازه و قیمت آن با مشاوران کانکس کار راد سازه معمار تماس حاصل فرمایید.